(R42) Umývač riadu Rakúsko

Základné informácie o ponuke

Plat:

od 1700 € "netto"

Pozícia:

Umývač riadu

Lokalita:

Grossarl

Dátum nástupu:

December 2023

Máte záujem o ponuku?

Zavolajte nám na
+421 908 765 432
alebo nás kontaktujte e-mailom

Kontaktovať

Všeobecné informácie

Prácu ponúkame ako vždy bez poplatkov za sprostredkovanie

Pracovná zmluva je priamo s hotelom

Práca je sezónna čiže od Decembra do Mája

V prípade obojstrannej spokojnosti Vám manažér hotela ponúkne prácu aj na letnú sezónu.

Lokalita

Hotel sa nachádza v Rakúskom meste Grossarl

Platové podmienky

Plat : od 1700 € v čistom

Ubytovanie a strava sú grátis v komplexe pre personál vzdialenom cca 80 metrov od hotela ( nieje potrebné auto)

Požiadavky

Požadovaná znalosť Nemeckého jazyka minimálne na úrovni A2

Pracovná náplň

  • umývanie riadu
  • zodpovedný prístup k práci
  • tímový duch
  • flexibilita
  • udržiavanie čistoty, poriadku a hygieny v kuchyni

Máte záujem o ponuku? Kontaktujte nás

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Go to Top