(R16) Chef de partie – šéfkuchár

Základné informácie o ponuke

Plat:

od 4200 € "brutto "

Pozícia:

Chef de Partie - šéfkuchár

Lokalita:

Celerina

Dátum nástupu:

možný ihneď

Máte záujem o ponuku?

Zavolajte nám na
+421 908 765 432
alebo nás kontaktujte e-mailom

Kontaktovať

Všeobecné informácie

  • Nástup je možný ihneď , na letnú sezónu do konca októbra, s možnosťou predĺženia na zimnú sezónu.
  • Pracuje sa 43,5 hod. do týždňa
  • 5 Pracovných dní a 2 dni voľno

Lokalita

Celerina/Schlarigna

Platové podmienky

  • 4 200 CHF Brutto mesačne
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • Cena ubytovania od 375 CHF mesačne
  • Strava od 250 CHF mesačne

Požiadavky

  • Prax v odbore
  • Nemecký jazyk na úrovni B2 a vyššie
  • Schopnosť prispôsobiť sa
  • Monitorovať, ako zamestnanci plnia svoje priame povinnosti
  • Organizácia vykonávania všetkých bezpečnostných predpisov
  • Znalosť regulačného a legislatívneho rámca týkajúceho sa rozsahu jeho činností (stravovanie)

Pracovná náplň

  • Plná zodpovednosť za chod kuchyne
  • Vytváranie jedálneho lístka.
  • Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
  • Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
  • Kalkulácia cien používaných ingrediencií a stanovenie optimálnych cenových relácii pre jedálny lístok.
  • Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál.
  • Organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni.
  • Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie.
  • Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.

Máte záujem o ponuku? Kontaktujte nás

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Go to Top