(R15) SPA manažér (masér)

Základné informácie o ponuke

Plat:

od 3800 € "brutto "

Pozícia:

SPA manažér

Lokalita:

Horn - pri Fussen

Máte záujem o ponuku?

Zavolajte nám na
+421 908 765 432
alebo nás kontaktujte e-mailom

Kontaktovať

Všeobecné informácie

Iné výhody :

-Príplatky za nedele , sviatky + nočný príplatok

-Ubytovanie a strava grátis

-Dovolenkové a Vianočné bonusy

-Členstvo v modernom fitness

-Možnosť uplatneni prídavkov na deti vo výške 206 €

-Práca je celoročná

Lokalita

Nemecko – Horn – pri Fussen

Platové podmienky

Možnosť pracovať  5 až 6 dní v týždni s platovým ohodnotením  od  3 000 € do 3 800 € Brutto.

Plat záleží od kvalifikácie a od odpracovaných hodín.

Požiadavky

Nemecký jazyk na úrovni – C1

Prax v odbore

Komunikatívnosť

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, hotelierstvo, cestovný ruch

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci
– vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech
– výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti sú neoddeliteľnou súčasťou
– orientácia na výsledky a zákazníka
– tímovosť, otvorenosť, kultivovanosť vystupovania, schopnosť riešiť otvorene problémové situácie
– lojálnosť, zmysel pre detail

Pracovná náplň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Organizuje, riadi a zodpovedá za celkovú prevádzku Wellness&Spa,
• Vypracováva mesačné harmonogramy pre zamestnancov
• Pripravuje a eviduje pracovné náplne zamestnancov, zmluvy, dotazníky, dohody o hmotnej zodpovednosti za hodnoty zverené na vyúčtovanie, vysvedčenia , osvedčenia …
• Zaúča nových zamestnancov.
• Vedie evidenciu hmotného a nehmotného materiálu/DIM, HIM/.
• Zúčastňuje sa porád vedenia a plní nariadenia vyplývajúce z jemu pridelených a termínovaných úloh.
• Úzko spolupracuje s vedením hotela a vedúcimi pracovníkmi iných oddelení.
• Komunikuje s klientmi, dodávateľmi tovarov a s organizátormi akcií.
• Vedie evidenciu a štatistiku predaja všetkých služieb podľa druhov.
• Pripravuje konkrétne ponukové listy pre organizácie, ktoré si objednali wellness služby.
• Pripravuje podklady k fakturácii za wellness služby.
• Objednáva všetky druhy produktov, ktoré sú nevyhnutné k plynulému priebehu prevádzky/všetok tovar na wellness recepciu, masážne prostriedky, lieky, náramky…/

Máte záujem o ponuku? Kontaktujte nás

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Go to Top