(R13) Kuchár – Nemecko

Kuchár

Lokalita:

Kampen

Dátum nástupu:

1.9.2021

Máte záujem o ponuku?

Zavolajte nám na
+421 908 765 432
alebo nás kontaktujte e-mailom

Kontaktovať

Všeobecné informácie

Pracovná ponuka je celoročná – žiadna sezóna

Lokalita

Hotel sa nachádza len pár stoviek metrov priamo od mora

Mesto : Kampen – Nemecko

Platové podmienky

plat od 2 400 € brutto

+50€ za nedele

strava + ubytovanie cca 300€ /mesiac

Požiadavky

Nemčina na komunikatívnej úrovni – B1

-Schopnosť prispôsobiť sa

-Schopnosť pracovať v kolektíve

-Príjemné vystupovanie

-Pracovať samostatne

Pracovná náplň

  • Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
  • Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
  • Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
  • Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
  • Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
  • Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
  • Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Máte záujem o ponuku? Kontaktujte nás

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Go to Top