(R11) Chyžná v hoteli (Nemecko)

Základné informácie o ponuke

Plat:

od 1750 € "brutto "

Pozícia:

Chyžná v hoteli

Lokalita:

Nemecko - Kampen

Dátum nástupu:

15.8.2021

Máte záujem o ponuku?

Zavolajte nám na
+421 908 765 432
alebo nás kontaktujte e-mailom

Kontaktovať

Všeobecné informácie

Pracuje sa 5 dní v týždni – 2 dni voľno

8 hodín denne

Lokalita

Hotel sa nachádza v meste Kampen , a je iba pár sto metrov od mora.

Platové podmienky

Plat :

1 750 € Brutto

+ 50€ príplatok za nedele

Požiadavky

Nemecký jazyk stačí na konumikatívnej úrovni ( A2 a vyššie)

Prax je výhodou ( ak ste bez praxe , zaškolia Vás)

Ochota prispôsobiť sa

Byť pracovitá

Byť zodpovedná

Príjemné vystupovanie

Pracovná náplň

  • Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
  • Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
  • Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
  • Dodržiavanie hygienických štandardov.
  • Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
  • Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.

Máte záujem o ponuku? Kontaktujte nás

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Go to Top